Uutiset

Syysloman 2019 maalivahtileirin ohjelmat ja ryhmäjaot

03.10.2019

Syysloman perinteinen maalivahtileiri lähestyy! Leiri on jälleen loppuunmyyty ja mukaan tulossa 51 maalivahtia. Alla löytyvät leirin ohjelmat ja ryhmäjaot.

IFK-maalivahtileiri Syysloma 2019 Paloheinä, Helsinki

Ryhmä 1

Aalto, Aiden

Blomqvist, Max

Forder, Heikki

Jantunen, Verneri

Joenpolvi, Lauri

Kallio, Anttu

Karling, Selena

Karstu, Tuomas

Leinonen, Laura

Martimo, Emil

Metsälä, Mikke

Mäkinen, Emil

Mönkkönen, Antonio

Nieminen, Lauri

Olsson, Mikko

Pothekin, Yaroslav

Puikkonen, Aaron

Pyykönen, Otto

Rembetti, Christopher

Rimpinen, Petteri

Sarkomaa, Miro

Silfverberg, Sebastian

Tairo, Karo

Varonen, Vili

Viheriäkoski, Miikka

Weckström, Casimir

Ohjelma Ryhmä 1

Maanantai 14.10.2019

Klo. 07.45 Leirille ilmoittautuminen (Paloheinän jäähallin aula)

Klo. 08.15-09.15 Oheisharjoitus 1

Klo. 09.15-09.25 Välipala (Jäähallin kahvio)

Klo. 09.25-09.40 Varusteiden pukeminen

Klo. 09.45-10.45 Jääharjoitus 1

Klo. 11.00-11.25 Mv-jumppa (hallin pihalla)

Klo. 11.30-12.00 Lounas (Jäähallin kahvio)

Klo. 12.00-12.45 Luento 1

Klo. 13.00-13.15 Alkuverryttely

Klo. 13.15-13.40 Varusteiden pukeminen

Klo. 13.45-14.45 Jääharjoitus 2

Klo. 14.45-15.00 Välipala

Klo. 15.15-15.45 Loppuverryttely

Klo. 15.45-16.00 Peseytyminen ja pukuhuoneen siivous

Klo. 16.00 Kotiin

 

Tiistai 15.10.2019

Klo. 08.00 Kokoontuminen (Pukuhuone)

Klo. 08.15-09.15 Oheisharjoitus 2

Klo. 09.15-09.25 Välipala (Jäähallin kahvio)

Klo. 09.25-09.40 Varusteiden pukeminen

Klo. 09.45-10.45 Jääharjoitus 3

Klo. 11.00-11.25 Mv-jumppa (hallin pihalla)

Klo. 11.30-12.00 Lounas (Jäähallin kahvio)

Klo. 12.00-12.45 Luento 2

Klo. 13.00-13.15 Alkuverryttely

Klo. 13.15-13.40 Varusteiden pukeminen

Klo. 13.45-14.45 Jääharjoitus 4

Klo. 14.45-15.00 Välipala

Klo. 15.15-15.45 Loppuverryttely

Klo. 15.45-16.00 Peseytyminen ja pukuhuoneen siivous

Klo. 16.00-16.30 Leirin päätöstilaisuus (Jäähallin jumppasali 2. krs.)

Ryhmä A

Aalto, Cash

Ahola, Oliver

Ahmajärvi, Oskari

Aihinen, Kasper

Andersson, Emil

Bergholm, Nemo

Gammals, William

Honkanen, Eelis

Isotalo, Elias

Juntunen, Jesse

Järvinen, Elliot

Järvinen, Zacharias

Koskinen, Joonas

Kaczmarek, Robin

Kekki, Rasmus

Liski, Mikael

Lyytikäinen, Santtu

Mansala, Jimi

Marila, Nicklas

Metsälä Miiko

Riihelä, Oskari

Salomaa, Eino

Sirén, Matias

Vepsäläinen, Urho

Vouti, Nikolai

Ohjelma Ryhmä A

Maanantai 14.10.2019

Klo. 07.45 Leirille ilmoittautuminen (Paloheinän jäähallin aula)

Klo. 08.00-08.15 Leirin avajaistilaisuus (Jumppasali 2 krs.)

Klo. 08.15-08.40 Varusteiden pukeminen

Klo. 08.45-09.45 Jääharjoitus 1

Klo. 10.10-10.30 Mv-jumppa (hallin pihalla)

Klo. 10.30-11.00 Lounas (Jäähallin kahvio)

Klo. 11.15-12.00 Luento 1

Klo. 12.00-12.15 Alkuverryttely

Klo. 12.15-12.40 Varusteiden pukeminen

Klo. 12.45-13.45 Jääharjoitus 2

Klo. 14.15-14.30 Välipala

Klo. 14.45-15.45 Oheisharjoitus 1

Klo. 15.45-16.00 Peseytyminen + pukuhuoneen siivous

Klo. 16.00 Kotiin

 

Tiistai 15.10.2019

Klo. 08.00 Kokoontuminen (Pukuhuone)

Klo. 08.15-08.40 Varusteiden pukeminen

Klo. 08.45-09.45 Jääharjoitus 3

Klo. 10.10-10.30 Mv-jumppa (hallin pihalla)

Klo. 10.30-11.00 Lounas (Jäähallin kahvio)

Klo. 11.15-12.00 Luento 2

Klo. 12.00-12.15 Alkuverryttely

Klo. 12.15-12.40 Varusteiden pukeminen

Klo. 12.45-13.45 Jääharjoitus 4

Klo. 14.15-14.30 Välipala

Klo. 14.45-15.45 Oheisharjoitus 2

Klo. 15.45-16.00 Peseytyminen + pukuhuoneen siivous

Klo. 16.00-16.30 Leirin päätöstilaisuus (Jäähallin jumppasali 2. Krs.)

 

 

08.06.2020Syksyn kiekkokoulu Paloheinässä
02.06.2020HJK U14 Maanantaina 1.6.2020 alkoi jäät!
26.05.2020AAA sarjapaikka varmistunut kaudelle 2020-21
14.05.2020HJK U14 Yhdistelmäjoukkue -07 AA- & -06 AA-
22.04.2020AA- ryhmää kasataan kilparyhmien alle
21.04.2020Kauden 2020-2021 Try outit jäiden alettua
19.04.2020Joukkueen runko on valmis!
17.04.2020HJK U14 Kiteen aloitusleiri!
09.04.2020HJK:n maalivahtivastaavat kaudella 2020-2021
27.03.2020HJK U14 (D1) 2020-2021

Siirry arkistoon »